TIPOVAČKA
31.10.2013
Komentáře k článku
pesoska napsal (31.10.2013 21:56):
Sloup-Rozstani 2:4
hosťa ml. napsal (01.11.2013 07:58):
Sloup v Čechách-Rozstání 1:3
PÁSA napsal (01.11.2013 12:37):
Sloup - ROZSTÁNÍ 2-3
Martin FCS napsal (01.11.2013 14:04):
Sloup v Čechách - Rozstání 1:3
viky napsal (03.11.2013 08:45):
Sloup-Rozstání 1:3
míra napsal (03.11.2013 08:46):
Sloup-Rozstání 0:3
ála napsal (03.11.2013 08:47):
Sloup-Rozstání 0:2
tom napsal (03.11.2013 09:48):
Sloup-Rozstání 3:1
roman napsal (03.11.2013 11:08):
Sloup-Rozstání 2:1
máca napsal (03.11.2013 11:08):
Sloup-Rozstání 1:2
zuza napsal (03.11.2013 11:41):
Sloup - Rozstání 4 : 5
medik napsal (03.11.2013 11:43):
Sloup - Rozstání 2 : 2
lékárník napsal (03.11.2013 11:45):
Sloup - Rozstání 2 : 3
Věruš napsal (03.11.2013 11:53):
Sloup - Rozstání 3:3
Fiky napsal (03.11.2013 12:05):
Sloup-Rozstání 1-4
Petra napsal (03.11.2013 12:06):
Sloup-Rozstání 1-2
Fiky ml. napsal (03.11.2013 12:08):
Sloup-Rozstání 2-5
Ilča napsal (03.11.2013 13:43):
1-2
Tabulka družstev
Družstvo | Body | Pořadí |
---|---|---|
TJ Sokol Pěnčín | 37 | 1. |
SK Jívan Bělá | 28 | 2. |
TJ Tatran Bílý Kostel | 26 | 3. |
SK Studenec | 25 | 4. |
TJ Mšeno - Jablonec n.N | 25 | 5. |
Spartak Rychnov | 24 | 6. |
TJ SOKOL ROZSTÁNÍ | 22 | 7. |
TJ Sokol Ruprechtice | 21 | 8. |
SK Žibřidice | 15 | 9. |
TJ Slovan Vesec | 14 | 10. |
TJ Sokol Doubí | 12 | 11. |
TJ Jiskra Mimoň | 12 | 12. |
SK Semily | 10 | 13. |
FK Krásná Studánka | 7 | 14. |
Nejlepší střelci
Střelec | Počet gólů |
---|---|
Dobrovolný Jakub (Dobras) | 7 |
Žoček Jakub (Žoky) | 7 |
Jíra Marek (Mára) | 6 |
Jarý Vojtěch (Vojta) | 5 |
Bolina Dominik (Dominik) | 4 |
Tipovací soutěž
Sledujte výsledky naší tipovací soutěže a také se zapojte! Vítěz obdrží jako vždy sud piva dle vlastního výběru!
Průběžné výsledky zdePřehled všech zápasů
A mužstvo | |||
---|---|---|---|
So 23.3. | 15:00 | Mimoň | ROZSTÁNÍ |
Ne 31.3. | 14:00 | ROZSTÁNÍ | Bělá |
So 6.4. | 16:30 | Pěnčín | ROZSTÁNÍ |
Ne 14.4. | 14:00 | ROZSTÁNÍ | Studenec |
So 20.4. | 15:00 | Žibřidice | ROZSTÁNÍ |
Ne 28.4. | 14:00 | ROZSTÁNÍ | Bílý Kostel |
So 4.5. | 14:00 | Vesec | ROZSTÁNÍ |
Ne 12.5. | 14:00 | ROZSTÁNÍ | Kr.Studánka |
Ne 19.5. | 14:00 | ROZSTÁNÍ | Mšeno JBC |
Ne 26.5. | 14:00 | ROZSTÁNÍ | Ruprechtice |
Ne 2.6. | 14:00 | ROZSTÁNÍ | Doubí |
So 8.6. | 17:00 | Semily | ROZSTÁNÍ |
Ne 16.6. | 14:00 | ROZSTÁNÍ | Rychnov |
B mužstvo | |||
---|---|---|---|
Ne 7.4. | 16:00 | Hlavice | ROZSTÁNÍ B |
So 13.4. | 14:00 | ROZSTÁNÍ B | Chotyně |
Ne 21.4. | 17:00 | Vratislavice B | ROZSTÁNÍ B |
Ne 28.4. | 15:00 | Mníšek B | ROZSTÁNÍ B |
St 1.5. | 17:00 | ROZSTÁNÍ B | Stráž n.N. |
So 11.5. | 17:00 | Zdislava | ROZSTÁNÍ B |
So 18.5. | 14:00 | ROZSTÁNÍ B | Václavice |
So 25.5. | 14:00 | ROZSTÁNÍ B | Hlavice |
So 1.6. | 17:00 | Chotyně | ROZSTÁNÍ B |
Ne 9.6. | 14:00 | ROZSTÁNÍ B | Vratislavice B |