TJ Sokol Rozstání

Poslední zápas

TJ Sokol RozstáníTJ Stráž nad Nisou

TJ Sokol Rozstání vs. TJ Stráž nad Nisou
6-1

Aktuální zprávy

20.06.2022

TRÉNINKOVÝ PLÁN - LÉTO 2022

ČT 07.7 od 18,30 hod. trénink Rozstání
ÚT 12.7 od 18,30 hod. trénink MS Liberec,
ČT 14.7 od 18,30 hod. trénink MS Liberec
SO 16.7 od 17,00 hod. přípravné utkání venku - Lučany
ÚT 19.7 od 18,30 hod. trénink Rozstání
ČT 21.7 - NE 24.7 soustředění Heřmanice
SO 23.7 od 17,00 hod. přípravné utkání venku - Cvikov
ST 27.7 od 18,00 hod. přípravné utkání venku - Vesec
ČT 28.7 od 18,30 hod. trénink Rozstání
NE 31.7 od 17,00 hod. přípravné utkání venku - Jívina
ÚT 02.8 od 18,30 hod. trénink Rozstání
ČT 04.8 od 18,30 hod. trénink Rozstání
SO 06.8, nebo NE 07.8 první mistrovské utkání

Tréninky se týkají samozřejmě všech hráčů "A" + "B" mužstva
Kompletní rozlosování mistrovských utkání založím do 04.7.2022

celý článek

06.06.2022

TÝDEN 6.6 - 12.6.2022

Čtvrtek 9.6.2022 od 18,30 hod trénink Rozstání
Sobota 11.6.2022 od 17,00 hod. utkání "B" mužstva v Dětřichově
Neděle 12.6.2022 od 14,00 hod. utkání "A" mužstva doma se Stráži n.N,

celý článek

30.05.2022

TÝDEN 30.5 - 5.6.2022

Čtvrtek 2.6. 2022 od 18,30 hod. trénink v Rozstání
Neděle 5.6. 2022 od 14,00 hod. utkání "A" mužstva doma s Žandovem
Neděle 5.6. 2022 od 17,30 hod. utkání "B" mužstva v Osečné

celý článek

23.05.2022

TÝDEN 23.5 - 29.5.2022

Čtvrtek 26.5 od 18,30 hod. trénink v Rozstání
Sobota 28.5 od 17,00 hod. utkání "B" mužstva doma s Rynolticema
Neděle 29.5 od 15,00 hod. utkání "A" mužstva v Kamenici

celý článek

16.05.2022

TÝDEN 16.5 - 22.5.2022

Čtvrtek 19.5 od 18,30 hod. trénink v Rozstání
Neděle 22.5 od 14,00 hod. utkání "A" mužstva doma Žibřidice
Neděle 22.5 od 17,00 hod. utkání "B" mužstva v Bílem Kostele

celý článek

Archív článků »

Tabulka družstev

Družstvo Body Pořadí
TJ SOKOL ROZSTÁNÍ651.
SK Žibřidice632.
TJ Slovan Vesec "A"573.
SK Hodkovice524.
FC Kamenice465.
TJ Dubnice 396.
TJ Jiskra Vratislavice387.
FK Cvikov328.
Tatran Jablonné319.
VTJ Rapid Liberec2810.
Doksy "A"2411.
TJ Slovan Hrádek n.N. "B"2212.
Sokol Žandov2113.
TJ Stráž nad Nisou814.
Celkové pořadí družstev

Nejlepší střelci

Střelec Počet gólů
Jarý Vojtěch (Vojta)42
Bolina Dominik (Dominik)18
Žoček Jakub (Žoky)15
Strnadel Radek (Radek)6
Dobrovolný Jakub (Dobras)5
Celkové pořadí střelců

Tipovací soutěž

Sledujte výsledky naší tipovací soutěže a také se zapojte! Vítěz obdrží jako vždy sud piva dle vlastního výběru!

Průběžné výsledky zde

Přehled všech zápasů

A mužstvo
So 2.4.14:00JablonnéROZSTÁNÍ
So 9.4.13:30ROZSTÁNÍ Hrádek n.N
So 16.4.17:00Vratislavice ROZSTÁNÍ
Ne 24.4.14:00ROZSTÁNÍ Dubnice
So 30.4.14:30CvikovROZSTÁNÍ
Ne 8.5.14:00ROZSTÁNÍDoksy
Ne 15.5.17:00Rapid LiberecROZSTÁNÍ
Ne 22.5.14:00ROZSTÁNÍ Žibřidice
Ne 29.5.15:00KameniceROZSTÁNÍ
Ne 5.6.14:00ROZSTÁNÍŽandov
Ne 12.6.14:00ROZSTÁNÍStráž n.N.
B mužstvo
Ne 3.4.14:00Mníšek ROZSTÁNÍ B
So 9.4.16:30Nové MěstoROZSTÁNÍ B
Ne 17.4.14:00ROZSTÁNÍ BKr.Studánka B
So 23.4.17:00Nová VesROZSTÁNÍ B
So 30.4.10:30ROZSTÁNÍ B Machnín
So 7.5.14:00Frýdlant BROZSTÁNÍ B
So 14.5.17:00ROZSTÁNÍ BVišňová B
Ne 22.5.17:00B.Kostel BROZSTÁNÍ B
So 28.5.17:00ROZSTÁNÍ BRynoltice B
Ne 5.6.17:30OsečnáROZSTÁNÍ B
So 11.6.17:00DětřichovROZSTÁNÍ B
So 18.6.17:00ROZSTÁNÍ BJokers Frýdlant
Liberecký kraj