TJ Sokol Rozstání

Poslední zápas

TJ Sokol RozstáníFC Kamenice

TJ Sokol Rozstání vs. FC Kamenice
6-1

Aktuální zprávy

18.10.2021

TÝDEN 18.10 - 24.10.2021

Čtvrtek 21.10 od 18,00 hod. trénink na UMT v Českém Dubu
Sobota 23.10 od 15,30 hod. utkání "A" mužstva v Žandově
Neděle 24.10 od 14,00 hod. utkání "B" mužstva doma proti Osečné

celý článek

14.10.2021

TÝDEN 11.10 17.10.2021

Čtvrtek 14.10 od 18,00 hod. trénink na UMT v Českém Dubu
Neděle 17.10 od 14,00 hod. utkání "A" mužstva doma proti Kamenici
Neděle 17.10 od 14,00 hod. utkání "B" mužstva v Rynolticích

celý článek

04.10.2021

TÝDEN 4.10 -10.10.2021

Čtvrtek 07.10.2021 od 18,00 hod. trénink na UMT Český Dub !!!
Sobota 09.10 2021 od 15,00 hod. utkání "A" mužstva v Žibřidicích
Neděle 10.10 2021 od 14,00 hod. utkání "B" mužstva doma proti B.Kostelu

celý článek

29.09.2021

TÝDEN 29.9 - 3.10.2021

Středa 29.9.2021 od 18,00 hod. turnaj v malé kopané Č.Dub
Sobota 2.10.2021 od 13,00 hod. utkání "A" mužstva doma Rapid Liberec
Neděle 3.10.2021 od 16,00 hod. utkání "B" mužstva ve Višňové

celý článek

20.09.2021

TÝDEN 20.9 - 26.9.2021

Čtvrtek 23.9. 2021 od 17,30 hod. trénink v Rozstání
Sobota 25.9. 2021 od 16,30 hod. utkání "A" mužstva v Doksech
Neděle 26.9. 2021 od 14,00 hod. utkání "B" mužstva doma proti Frýdlantu

celý článek

Archív článků »

Tabulka družstev

Družstvo Body Pořadí
TJ SOKOL ROZSTÁNÍ281.
FC Kamenice262.
SK Žibřidice263.
SK Hodkovice254.
FK Cvikov215.
TJ Slovan Vesec "A"216.
Tatran Jablonné207.
VTJ Rapid Liberec198.
TJ Dubnice 179.
TJ Jiskra Vratislavice1610.
Doksy "A"711.
TJ Slovan Hrádek n.N. "B"512.
Sokol Žandov513.
TJ Stráž nad Nisou314.
Celkové pořadí družstev

Nejlepší střelci

Střelec Počet gólů
Jarý Vojtěch (Vojta)17
Bolina Dominik (Dominik)13
Žoček Jakub (Žoky)8
Drbohlav Ondřej (Ondra)2
Grujoski Petar (Petar)1
Celkové pořadí střelců

Tipovací soutěž

Sledujte výsledky naší tipovací soutěže a také se zapojte! Vítěz obdrží jako vždy sud piva dle vlastního výběru!

Průběžné výsledky zde

Přehled všech zápasů

A mužstvo
So 7.8.14:00ROZSTÁNÍHodkovice
So 14.8.17:00Stráž n.N.ROZSTÁNÍ
Ne 22.8.14:00ROZSTÁNÍ Jablonné
Ne 29.8.15:00Hrádek n.N ROZSTÁNÍ
Ne 5.9.14:00ROZSTÁNÍ Vratislavice
Ne 12.9.17:00DubniceROZSTÁNÍ
Ne 19.9.14:00ROZSTÁNÍCvikov
So 25.9.16:30Doksy"A"ROZSTÁNÍ
Út 28.9.14:00ROZSTÁNÍVesec"A"
So 2.10.13:00ROZSTÁNÍ Rapid Liberec
So 9.10.15:00ŽibřidiceROZSTÁNÍ
Ne 17.10.14:00ROZSTÁNÍKamenice
So 23.10.15:30Žandov ROZSTÁNÍ
Ne 31.10.14:00Vesec ROZSTÁNÍ
So 6.11.14:00HodkoviceROZSTÁNÍ
B mužstvo
Ne 8.8.15:00Jokers ROZSTÁNÍ B
Ne 15.8.14:00ROZSTÁNÍ BDětřichov
So 21.8.15:00ROZSTÁNÍ BMníšek A
So 28.8.14:00ROZSTÁNÍ BNové Město
So 4.9.14:00Kr.Studánka BROZSTÁNÍ B
So 11.9.14:00ROZSTÁNÍ BNová Ves
So 18.9.16:30MachnínROZSTÁNÍ B
Ne 26.9.14:00ROZSTÁNÍ B Frýdlant B
Ne 3.10.16:00Višňová BROZSTÁNÍ B
Ne 10.10.14:00ROZSTÁNÍ BBílý Kostel B
So 16.10.15:30Rynoltice BROZSTÁNÍ B
Ne 24.10.14:00ROZSTÁNÍ BOsečná
So 30.10.14:00ROZSTÁNÍ BD.Řasnice
So 6.11.14:00D.ŘasniceROZSTÁNÍ B
Liberecký kraj