TJ Sokol Rozstání

Poslední zápas

TJ Sokol DoubíTJ Sokol Rozstání

TJ Sokol Doubí vs. TJ Sokol Rozstání
0-4

Aktuální zprávy

21.11.2022

14.11.2022 - 12.1.2023

ZIMNÍ PŘESTÁVKA

celý článek

07.11.2022

TÝDEN 7.11 - 13.11.2022

Tento týden již nejsou tréninky, pouze brigáda !!!!
Sobota 12.11 od 9,00 hod. brigáda v Rozstání

celý článek

31.10.2022

TÝDEN 31.10 - 6.11.2022

POSLEDNÍ TÝDEN !!!
Čtvrtek 3.11.2022 od 18,00 hod. trénink UMT Český Dub
Sobota 5.11 2022 od 14,00 hod. utkání "A" mužstva v Doubí
Sobota 5.11 2022 od 18,00 hod. ROZLUČKA V BUDVARCE !!!!

celý článek

24.10.2022

TÝDEN 24.10 - 30.10.2022

Čtvrtek 27.10 od 18,30 hod. trénink UMT Český Dub
Sobota 29.10 od 14,00 hod. utkání "A" mužstva ve Vesci
Neděle 30.10 od 14,00 hod. utkání "B" mužstva doma Václavice

celý článek

17.10.2022

TÝDEN 17.10 - 23.10.2022

Čtvrtek 20.10 od 18,30 hod. trénink na UMT v Českém Dubu
Neděle 23.10 od 14,00 hod. utkání "A" mužstva doma s Krásnou Studánkou
Neděle 23.10 od 15,30 hod. utkání "B" mužstva v Hlavici

celý článek

Archív článků »

Tabulka družstev

Družstvo Body Pořadí
TJ Spartak Chrastava341.
SK Žibřidice322.
TJ Sokol Pěnčín303.
FK Košťálov - Libštát284.
TJ SOKOL ROZSTÁNÍ235.
TJ Slovan Vesec216.
Spartak Rychnov217.
FK Krásná Studánka188.
SK Jívan Bělá169.
TJ Sokol Doubí1310.
SK Semily1311.
FK Hejnice1112.
TJ Tatran Bílý Kostel913.
TJ Lokomotiva Česká Lípa914.
Celkové pořadí družstev

Nejlepší střelci

Střelec Počet gólů
Bolina Dominik (Dominik)17
Jarý Vojtěch (Vojta)7
Dobrovolný Jakub (Dobras)4
Žoček Jakub (Žoky)4
Novák Michal (Novas)3
Celkové pořadí střelců

Tipovací soutěž

Sledujte výsledky naší tipovací soutěže a také se zapojte! Vítěz obdrží jako vždy sud piva dle vlastního výběru!

Průběžné výsledky zde

Přehled všech zápasů

A mužstvo
Ne 7.8.14:00ROZSTÁNÍDoubí
Ne 14.8.14:00ROZSTÁNÍSemily
So 20.8.17:00Loko Č.Lípa ROZSTÁNÍ
Ne 28.8.14:00ROZSTÁNÍ Hejnice
So 3.9.17:00BěláROZSTÁNÍ
Ne 11.9.14:00ROZSTÁNÍChrastava
So 17.9.16:30Košťálov ROZSTÁNÍ
Ne 25.9.14:00ROZSTÁNÍ Žibřidice
Ne 2.10.16:00Bílý KostelROZSTÁNÍ
Ne 9.10.14:00ROZSTÁNÍPěnčín
So 15.10.15:30Rychnov ROZSTÁNÍ
Ne 23.10.14:00ROZSTÁNÍKr.Studánka
So 29.10.14:00VesecROZSTÁNÍ
So 5.11.14:00DoubíROZSTÁNÍ
B mužstvo
Ne 21.8.14:00ROZSTÁNÍ BHlavice
So 27.8.17:00VáclaviceROZSTÁNÍ B
Ne 4.9.14:00ROZSTÁNÍ B Zdislava
So 10.9.17:00ChotyněROZSTÁNÍ B
Ne 18.9.14:00ROZSTÁNÍ BVesec B
Ne 25.9.00:00VOLNO
So 1.10.13:30Vratislavice BROZSTÁNÍ B
Ne 9.10.00:00VOLNO
Ne 16.10.14:00ROZSTÁNÍ BVratislavice B
Ne 23.10.14:30Hlavice ROZSTÁNÍ B
Ne 30.10.14:00ROZSTÁNÍ BVáclavice
Liberecký kraj