TJ Sokol Rozstání

Kluby

KLUBY 1.B. TŘÍDA ZÁPAD

sokol pencin

TJ SOKOL PĚNČÍN

www.tj-sokol-pencin.webnode.cz

 

fc jenisovice

FC JENIŠOVICE

www.fc-jenisovice.cz

 

skhodkovice

SK HODKOVICE n. Mohelkou

www.skhodkovice.webnode.cz

 

slovan frydlant

SLOVAN FRÝDLANT

www.slovanfrydlant.wz.cz

 

jiskra mseno

JISKRA MŠENO

www.jiskramseno.cz

 

tj doksy

TJ DOKSY

www.tjdoksy.cz

 

fc kamenice

FC KAMENICE

www.fckamenice.xf.cz

 

holany

F.C. DYNAMO HOLANY 1958

www.dynamoholanyfc.com

 

mimon

JISKRA MIMOŇ

www.jiskra-mimon.cz

 

jablonne

TATRAN JABLONNÉ

www.tatranjvp.weebly.com

 

sk osecna

SK OSEČNÁ

www.skosecna.cz

 

Tabulka družstev

Družstvo Body Pořadí
Doksy "B"00.
FC Kamenice00.
FK Cvikov00.
Nová Ves00.
SK Hodkovice00.
SK Žibřidice00.
Sokol Žandov00.
Tatran Jablonné00.
TJ Jiskra Vratislavice00.
TJ Lokomotiva Česká Lípa00.
TJ Slovan Vesec "A"00.
TJ SOKOL ROZSTÁNÍ00.
TJ Stráž nad Nisou00.
VTJ Rapid00.
Celkové pořadí družstev

Nejlepší střelci

Střelec Počet gólů
Abraham Martin (Ábrc)0
Bolina Dominik (Dominik)0
Bulíř Tomáš (Bulda)0
Dostál Jan (Dosty)0
Drbohlav Ondřej (Ondra)0
Celkové pořadí střelců

Tipovací soutěž

Sledujte výsledky naší tipovací soutěže a také se zapojte! Vítěz obdrží jako vždy sud piva dle vlastního výběru!

Průběžné výsledky zde

Přehled všech zápasů

A mužstvo
So 22.8.14:00ROZSTÁNÍNová Ves
Ne 30.8.14:00ROZSTÁNÍHodkovice
Ne 6.9.17:00Stráž n.N.ROZSTÁNÍ
Ne 13.9.14:00ROZSTÁNÍ Jablonné
So 19.9.16:30CvikovROZSTÁNÍ
Ne 27.9.14:00ROZSTÁNÍ Vratislavice
Ne 4.10.16:00VTJ Rapid - hř.Mníšek ROZSTÁNÍ
Ne 11.10.14:00ROZSTÁNÍŽibřidice
So 17.10.15:00KameniceROZSTÁNÍ
Ne 25.10.14:00ROZSTÁNÍŽandov
So 31.10.14:00Doksy ROZSTÁNÍ
Ne 8.11.14:00ROZSTÁNÍ LOKO Č.L.
So 14.11.13:30Vesec "A"ROZSTÁNÍ
B mužstvo
Ne 23.8.14:00ROZSTÁNÍ BVesec "B"
So 29.8.14:00ROZSTÁNÍ BNová Ves "B"
So 5.9.15:00ChotyněROZSTÁNÍ B
So 12.9.14:00ROZSTÁNÍ BVratislavice
So 19.9.16:30Český Dub ROZSTÁNÍ B
So 26.9.14:00ROZSTÁNÍ BZdislava
Ne 4.10.16:00HlaviceROZSTÁNÍ B
So 10.10.14:00ROZSTÁNÍ BVáclavice
Liberecký kraj