TJ Sokol Rozstání

Výsledky tipovací soutěže

Průběžné pořadí ke dni 24.06.2024:

Pořadí Jméno Body
1.Jakub Dobrovolný14
2.Blagoja Grujoski13
3.Lukáš Rybář 12
4.Petr Kysela12
5.Filip Honsejk11
6.Marcela Ulrichova11
7.Lukáš Sluka10
8.Pavel Gruncl10
9.Ondra Kyksa10
10.Dominik Bolina 10
11.Jan Mašek9
12.Jiří Vrábel9
13.Jiří Trapp9
14.Petr Rybář9
15.Tadeáš Červa 9
16.Vojta Porš9
17.Honza Mendl9
18.Honza Řehák8
19.Josef Molnár8
20.Vladimír Buky Bulíř8
21.Michal Venc8
22.Nicol Kotlárová8
23.Jan Čihula8
24.Elizabeta Grujoski8
25.Vojtěch Jarý8
26.Jiří Kytlas Tvrzník8
27.Kuba Švarc8
28.Roman Ulrich8
29.Vojtěch Slavík7
30.Jiří Říha7
31.Petar Grujoski7
32.Michal Kolomazník7
33.Michal Novák 7
34.Tomáš Bulíř7
35.Patrik Trapp7
36.Simona Hoskovcová7
37.Tomáš Janíček7
38.Matěj Pavlů6
39.Lukáš Obi Oberreiter6
40.David Rubáš6
41.Carlos Daníček6
42.Ondra Herkner 5
43.David Bobas5
44.Jarda Šrýtr5
45.Viktor Šona 5
46.Michal Havlišta5
47.Filip Chmátal4
48.Pavel Psota3
49.Tereza Molnár3
50.Martin Roll3
51.Miloslav Cihlář2
52.Martin Hak - Alan2
53.František Zubo2
54.Petr Wanish Flek2
55.Jaroslav Starý2
56.Terka Kyksová2
57.Adam Král2
58.Tereza Kyksová2
59.Maulin Maulin2
60.Marcela Kříbková1
61.Pavel Havelka1
62.Jan Černý1
63.Jana Kolomazniková1
64.Lukáš Hajský1
65.Jiří Kumpi1
66.Jakub Suchar1
67.Marcela Honzejková1

Tabulka družstev

Družstvo Body Pořadí
TJ Sokol Pěnčín701.
SK Jívan Bělá592.
SK Studenec454.
TJ Tatran Bílý Kostel434.
TJ SOKOL ROZSTÁNÍ425.
Spartak Rychnov396.
TJ Mšeno - Jablonec n.N357.
TJ Sokol Doubí328.
TJ Slovan Vesec299.
TJ Sokol Ruprechtice2910.
SK Semily2611.
SK Žibřidice2212.
TJ Jiskra Mimoň2013.
FK Krásná Studánka1814.
Celkové pořadí družstev

Nejlepší střelci

Střelec Počet gólů
Dobrovolný Jakub (Dobras)14
Jíra Marek (Mára)14
Bolina Dominik (Dominik)12
Žoček Jakub (Žoky)8
Jarý Vojtěch (Vojta)6
Celkové pořadí střelců

Tipovací soutěž

Sledujte výsledky naší tipovací soutěže a také se zapojte! Vítěz obdrží jako vždy sud piva dle vlastního výběru!

Průběžné výsledky zde

Přehled všech zápasů

A mužstvo
So 23.3.15:00MimoňROZSTÁNÍ
Ne 31.3.14:00ROZSTÁNÍ Bělá
So 6.4.16:30PěnčínROZSTÁNÍ
Ne 14.4.14:00ROZSTÁNÍStudenec
So 20.4.15:00Žibřidice ROZSTÁNÍ
Ne 28.4.14:00ROZSTÁNÍ Bílý Kostel
So 4.5.14:00VesecROZSTÁNÍ
Ne 12.5.14:00ROZSTÁNÍKr.Studánka
Ne 19.5.14:00ROZSTÁNÍMšeno JBC
Ne 26.5.14:00ROZSTÁNÍRuprechtice
Ne 2.6.14:00ROZSTÁNÍDoubí
So 8.6.17:00SemilyROZSTÁNÍ
Ne 16.6.14:00ROZSTÁNÍRychnov
B mužstvo
Ne 7.4.16:00HlaviceROZSTÁNÍ B
So 13.4.14:00ROZSTÁNÍ BChotyně
Ne 21.4.17:00Vratislavice B ROZSTÁNÍ B
Ne 28.4.15:00Mníšek BROZSTÁNÍ B
St 1.5.17:00ROZSTÁNÍ BStráž n.N.
So 11.5.17:00ZdislavaROZSTÁNÍ B
So 18.5.14:00ROZSTÁNÍ BVáclavice
So 25.5.14:00ROZSTÁNÍ BHlavice
So 1.6.17:00ChotyněROZSTÁNÍ B
Ne 9.6.14:00ROZSTÁNÍ BVratislavice B
Liberecký kraj