TJ Sokol Rozstání

Tabulka družstev

Pořadí Družstvo Body
TJ Sokol Pěnčín1.TJ Sokol Pěnčín52
SK Jívan Bělá2.SK Jívan Bělá43
SK Studenec3.SK Studenec38
TJ Tatran Bílý Kostel4.TJ Tatran Bílý Kostel36
TJ Mšeno - Jablonec n.N5.TJ Mšeno - Jablonec n.N30
TJ SOKOL ROZSTÁNÍ6.TJ SOKOL ROZSTÁNÍ28
Spartak Rychnov7.Spartak Rychnov27
TJ Sokol Ruprechtice8.TJ Sokol Ruprechtice24
TJ Slovan Vesec9.TJ Slovan Vesec23
TJ Sokol Doubí10.TJ Sokol Doubí22
SK Semily11.SK Semily16
SK Žibřidice12.SK Žibřidice16
TJ Jiskra Mimoň13.TJ Jiskra Mimoň12
FK Krásná Studánka14.FK Krásná Studánka12

Tabulka družstev

Družstvo Body Pořadí
TJ Sokol Pěnčín521.
SK Jívan Bělá432.
SK Studenec383.
TJ Tatran Bílý Kostel364.
TJ Mšeno - Jablonec n.N305.
TJ SOKOL ROZSTÁNÍ286.
Spartak Rychnov277.
TJ Sokol Ruprechtice248.
TJ Slovan Vesec239.
TJ Sokol Doubí2210.
SK Semily1611.
SK Žibřidice1612.
TJ Jiskra Mimoň1213.
FK Krásná Studánka1214.
Celkové pořadí družstev

Nejlepší střelci

Střelec Počet gólů
Jíra Marek (Mára)9
Bolina Dominik (Dominik)8
Dobrovolný Jakub (Dobras)8
Žoček Jakub (Žoky)8
Jarý Vojtěch (Vojta)5
Celkové pořadí střelců

Tipovací soutěž

Sledujte výsledky naší tipovací soutěže a také se zapojte! Vítěz obdrží jako vždy sud piva dle vlastního výběru!

Průběžné výsledky zde

Přehled všech zápasů

A mužstvo
So 23.3.15:00MimoňROZSTÁNÍ
Ne 31.3.14:00ROZSTÁNÍ Bělá
So 6.4.16:30PěnčínROZSTÁNÍ
Ne 14.4.14:00ROZSTÁNÍStudenec
So 20.4.15:00Žibřidice ROZSTÁNÍ
Ne 28.4.14:00ROZSTÁNÍ Bílý Kostel
So 4.5.14:00VesecROZSTÁNÍ
Ne 12.5.14:00ROZSTÁNÍKr.Studánka
Ne 19.5.14:00ROZSTÁNÍMšeno JBC
Ne 26.5.14:00ROZSTÁNÍRuprechtice
Ne 2.6.14:00ROZSTÁNÍDoubí
So 8.6.17:00SemilyROZSTÁNÍ
Ne 16.6.14:00ROZSTÁNÍRychnov
B mužstvo
Ne 7.4.16:00HlaviceROZSTÁNÍ B
So 13.4.14:00ROZSTÁNÍ BChotyně
Ne 21.4.17:00Vratislavice B ROZSTÁNÍ B
Ne 28.4.15:00Mníšek BROZSTÁNÍ B
St 1.5.17:00ROZSTÁNÍ BStráž n.N.
So 11.5.17:00ZdislavaROZSTÁNÍ B
So 18.5.14:00ROZSTÁNÍ BVáclavice
So 25.5.14:00ROZSTÁNÍ BHlavice
So 1.6.17:00ChotyněROZSTÁNÍ B
Ne 9.6.14:00ROZSTÁNÍ BVratislavice B
Liberecký kraj