TJ Sokol Rozstání

A mužstvo

Naše Áčko hraje nyní 1.A třídu LKFS

Horní řada zleva: Rybář Jiří (trenér), Imrich Stanislav, Černohouz Petr, Drbohlav Ondřej, Passian Roman, Čihula Jan, Šindelář Michal, Hrubeš jan, Jíra Miroslav, Pokorný Luděk (trenér), Dušan Kotlár

Spodní řada zleva: Hajský Lukáš, Ulrich Vojtěch, Tomáš Jan, Tvrzník Jiří, Kyksa Ondřej, Pavlů Matěj, Synek Vladimír

Aktuální soupiska 2022/2023

Brankáři:

# Král Adam

# Pánek Vojtěch


Obránci:

# Jíra Miroslav

# Kysela Petr

# Novák Michal

# Šindelář Michal

# Pavlů Matěj

# Třešňák Jindřich

 

Záložníci:

#  Drbohlav Ondřej

#  Grujoski Petar

#  Žoček Jakub

#  Strnadel Radek

#  Dobrovolný Jakub

#  Bína Pavel

Kareš Petr

Grujoski Filip

 

Útočníci:

# Jarý Vojtěch

# Bolina Dominik

# Musil Dominik

Tabulka družstev

Družstvo Body Pořadí
TJ Sokol Pěnčín701.
SK Jívan Bělá592.
SK Studenec454.
TJ Tatran Bílý Kostel434.
TJ SOKOL ROZSTÁNÍ425.
Spartak Rychnov396.
TJ Mšeno - Jablonec n.N357.
TJ Sokol Doubí328.
TJ Slovan Vesec299.
TJ Sokol Ruprechtice2910.
SK Semily2611.
SK Žibřidice2212.
TJ Jiskra Mimoň2013.
FK Krásná Studánka1814.
Celkové pořadí družstev

Nejlepší střelci

Střelec Počet gólů
Dobrovolný Jakub (Dobras)14
Jíra Marek (Mára)14
Bolina Dominik (Dominik)12
Žoček Jakub (Žoky)8
Jarý Vojtěch (Vojta)6
Celkové pořadí střelců

Tipovací soutěž

Sledujte výsledky naší tipovací soutěže a také se zapojte! Vítěz obdrží jako vždy sud piva dle vlastního výběru!

Průběžné výsledky zde

Přehled všech zápasů

A mužstvo
So 23.3.15:00MimoňROZSTÁNÍ
Ne 31.3.14:00ROZSTÁNÍ Bělá
So 6.4.16:30PěnčínROZSTÁNÍ
Ne 14.4.14:00ROZSTÁNÍStudenec
So 20.4.15:00Žibřidice ROZSTÁNÍ
Ne 28.4.14:00ROZSTÁNÍ Bílý Kostel
So 4.5.14:00VesecROZSTÁNÍ
Ne 12.5.14:00ROZSTÁNÍKr.Studánka
Ne 19.5.14:00ROZSTÁNÍMšeno JBC
Ne 26.5.14:00ROZSTÁNÍRuprechtice
Ne 2.6.14:00ROZSTÁNÍDoubí
So 8.6.17:00SemilyROZSTÁNÍ
Ne 16.6.14:00ROZSTÁNÍRychnov
B mužstvo
Ne 7.4.16:00HlaviceROZSTÁNÍ B
So 13.4.14:00ROZSTÁNÍ BChotyně
Ne 21.4.17:00Vratislavice B ROZSTÁNÍ B
Ne 28.4.15:00Mníšek BROZSTÁNÍ B
St 1.5.17:00ROZSTÁNÍ BStráž n.N.
So 11.5.17:00ZdislavaROZSTÁNÍ B
So 18.5.14:00ROZSTÁNÍ BVáclavice
So 25.5.14:00ROZSTÁNÍ BHlavice
So 1.6.17:00ChotyněROZSTÁNÍ B
Ne 9.6.14:00ROZSTÁNÍ BVratislavice B
Liberecký kraj