BRIGÁDA UŽ PROBĚHLA
20.11.2012
Komentáře k článku
GrKtcGjrNnTSq napsal (18.12.2012 23:30):
jsem v te9že situaci a ředke1m zaunmeoopt na strach z pre1ce! všech matek zaunmeoopt na bolest a všichni prošli předmo v okamžiku, kdy uvided sve9 dětske9 tve1ři se poprve9 a projedt těhotenstved a porodu znovu a znovu, takže zaunmeoopt a jedt dopředu!!Me1te-9 měsedců si uvědomit, že bolest a těžke9 momenty pre1ce jsou všechny stojed za to (nebo tak oni ředkajed )VA:F [1.9.13_1145]please wait...VA:F [1.9.13_1145](from 0 votes)
xViAizdQFuWAgZaV napsal (19.12.2012 18:13):
AnvhvY sxzufjmhehkw
ONXDNiBpPuPufa napsal (21.12.2012 18:08):
v4XwLf nbopvptwwvxe
yqlQRnbRjtZXjm napsal (22.12.2012 13:40):
kMgR2r , [url=http://jhdbjzinbsek.com/]jhdbjzinbsek[/url], [link=http://fvloflnwnylb.com/]fvloflnwnylb[/link], http://bmnoposhpohz.com/
Tabulka družstev
Družstvo | Body | Pořadí |
---|---|---|
TJ Sokol Pěnčín | 49 | 1. |
SK Jívan Bělá | 40 | 2. |
TJ Tatran Bílý Kostel | 36 | 3. |
SK Studenec | 35 | 4. |
Spartak Rychnov | 27 | 5. |
TJ Mšeno - Jablonec n.N | 27 | 6. |
TJ SOKOL ROZSTÁNÍ | 25 | 7. |
TJ Sokol Ruprechtice | 24 | 8. |
TJ Sokol Doubí | 22 | 9. |
TJ Slovan Vesec | 20 | 10. |
SK Žibřidice | 16 | 11. |
SK Semily | 13 | 12. |
TJ Jiskra Mimoň | 12 | 13. |
FK Krásná Studánka | 12 | 14. |
Nejlepší střelci
Střelec | Počet gólů |
---|---|
Jíra Marek (Mára) | 9 |
Bolina Dominik (Dominik) | 8 |
Dobrovolný Jakub (Dobras) | 8 |
Žoček Jakub (Žoky) | 7 |
Jarý Vojtěch (Vojta) | 5 |
Tipovací soutěž
Sledujte výsledky naší tipovací soutěže a také se zapojte! Vítěz obdrží jako vždy sud piva dle vlastního výběru!
Průběžné výsledky zdePřehled všech zápasů
A mužstvo | |||
---|---|---|---|
So 23.3. | 15:00 | Mimoň | ROZSTÁNÍ |
Ne 31.3. | 14:00 | ROZSTÁNÍ | Bělá |
So 6.4. | 16:30 | Pěnčín | ROZSTÁNÍ |
Ne 14.4. | 14:00 | ROZSTÁNÍ | Studenec |
So 20.4. | 15:00 | Žibřidice | ROZSTÁNÍ |
Ne 28.4. | 14:00 | ROZSTÁNÍ | Bílý Kostel |
So 4.5. | 14:00 | Vesec | ROZSTÁNÍ |
Ne 12.5. | 14:00 | ROZSTÁNÍ | Kr.Studánka |
Ne 19.5. | 14:00 | ROZSTÁNÍ | Mšeno JBC |
Ne 26.5. | 14:00 | ROZSTÁNÍ | Ruprechtice |
Ne 2.6. | 14:00 | ROZSTÁNÍ | Doubí |
So 8.6. | 17:00 | Semily | ROZSTÁNÍ |
Ne 16.6. | 14:00 | ROZSTÁNÍ | Rychnov |
B mužstvo | |||
---|---|---|---|
Ne 7.4. | 16:00 | Hlavice | ROZSTÁNÍ B |
So 13.4. | 14:00 | ROZSTÁNÍ B | Chotyně |
Ne 21.4. | 17:00 | Vratislavice B | ROZSTÁNÍ B |
Ne 28.4. | 15:00 | Mníšek B | ROZSTÁNÍ B |
St 1.5. | 17:00 | ROZSTÁNÍ B | Stráž n.N. |
So 11.5. | 17:00 | Zdislava | ROZSTÁNÍ B |
So 18.5. | 14:00 | ROZSTÁNÍ B | Václavice |
So 25.5. | 14:00 | ROZSTÁNÍ B | Hlavice |
So 1.6. | 17:00 | Chotyně | ROZSTÁNÍ B |
Ne 9.6. | 14:00 | ROZSTÁNÍ B | Vratislavice B |