TJ Sokol Rozstání

Mužstvo

Naše Áčko hraje nyní 1.B třídu Západ.

Horní řada zleva: Rybář Jiří (trenér), Imrich Stanislav, Černohouz Petr, Drbohlav Ondřej, Passian Roman, Čihula Jan, Šindelář Michal, Hrubeš jan, Jíra Miroslav, Pokorný Luděk (trenér), Dušan Kotlár

Spodní řada zleva: Hajský Lukáš, Ulrich Vojtěch, Tomáš Jan, Tvrzník Jiří, Kyksa Ondřej, Pavlů Matěj, Synek Vladimír

Aktuální soupiska 2016/2017

Brankáři:

#1 Dušan Kotlár

#18 Sluka Lukáš


Obránci:

#3 Čihula Jan

#6 Ulrich Vojtěch

#9 Tomáš Jan

#13 Šindelář Michal

#15 Imrich Stanislav

#16 Synek Vladimír

Botka Michal

 

Záložníci:

#2 Drbohlav Ondřej

#4 Jíra Miroslav

#5 Hajský Lukáš

#8 Tvrzník Jiří

#10 Passian Roman

#14 Husák Jiří

Kyksa Ondřej

 

Útočníci:

#7 Černohouz Petr

#11 Pavlů Matěj

#12 Hrubeš jan

Tabulka družstev

Družstvo Body Pořadí
TJ Spartak Chrastava341.
SK Žibřidice322.
TJ Sokol Pěnčín303.
FK Košťálov - Libštát284.
TJ SOKOL ROZSTÁNÍ235.
TJ Slovan Vesec216.
Spartak Rychnov217.
FK Krásná Studánka188.
SK Jívan Bělá169.
TJ Sokol Doubí1310.
SK Semily1311.
FK Hejnice1112.
TJ Tatran Bílý Kostel913.
TJ Lokomotiva Česká Lípa914.
Celkové pořadí družstev

Nejlepší střelci

Střelec Počet gólů
Bolina Dominik (Dominik)17
Jarý Vojtěch (Vojta)7
Dobrovolný Jakub (Dobras)4
Žoček Jakub (Žoky)4
Novák Michal (Novas)3
Celkové pořadí střelců

Tipovací soutěž

Sledujte výsledky naší tipovací soutěže a také se zapojte! Vítěz obdrží jako vždy sud piva dle vlastního výběru!

Průběžné výsledky zde

Přehled všech zápasů

A mužstvo
Ne 7.8.14:00ROZSTÁNÍDoubí
Ne 14.8.14:00ROZSTÁNÍSemily
So 20.8.17:00Loko Č.Lípa ROZSTÁNÍ
Ne 28.8.14:00ROZSTÁNÍ Hejnice
So 3.9.17:00BěláROZSTÁNÍ
Ne 11.9.14:00ROZSTÁNÍChrastava
So 17.9.16:30Košťálov ROZSTÁNÍ
Ne 25.9.14:00ROZSTÁNÍ Žibřidice
Ne 2.10.16:00Bílý KostelROZSTÁNÍ
Ne 9.10.14:00ROZSTÁNÍPěnčín
So 15.10.15:30Rychnov ROZSTÁNÍ
Ne 23.10.14:00ROZSTÁNÍKr.Studánka
So 29.10.14:00VesecROZSTÁNÍ
So 5.11.14:00DoubíROZSTÁNÍ
B mužstvo
Ne 21.8.14:00ROZSTÁNÍ BHlavice
So 27.8.17:00VáclaviceROZSTÁNÍ B
Ne 4.9.14:00ROZSTÁNÍ B Zdislava
So 10.9.17:00ChotyněROZSTÁNÍ B
Ne 18.9.14:00ROZSTÁNÍ BVesec B
Ne 25.9.00:00VOLNO
So 1.10.13:30Vratislavice BROZSTÁNÍ B
Ne 9.10.00:00VOLNO
Ne 16.10.14:00ROZSTÁNÍ BVratislavice B
Ne 23.10.14:30Hlavice ROZSTÁNÍ B
Ne 30.10.14:00ROZSTÁNÍ BVáclavice
Liberecký kraj