TJ Sokol Rozstání

Mužstvo

Naše Áčko hraje nyní 1.B třídu Západ.

Horní řada zleva: Rybář Jiří (trenér), Imrich Stanislav, Černohouz Petr, Drbohlav Ondřej, Passian Roman, Čihula Jan, Šindelář Michal, Hrubeš jan, Jíra Miroslav, Pokorný Luděk (trenér), Dušan Kotlár

Spodní řada zleva: Hajský Lukáš, Ulrich Vojtěch, Tomáš Jan, Tvrzník Jiří, Kyksa Ondřej, Pavlů Matěj, Synek Vladimír

Aktuální soupiska 2016/2017

Brankáři:

#1 Dušan Kotlár

#18 Sluka Lukáš


Obránci:

#3 Čihula Jan

#6 Ulrich Vojtěch

#9 Tomáš Jan

#13 Šindelář Michal

#15 Imrich Stanislav

#16 Synek Vladimír

Botka Michal

 

Záložníci:

#2 Drbohlav Ondřej

#4 Jíra Miroslav

#5 Hajský Lukáš

#8 Tvrzník Jiří

#10 Passian Roman

#14 Husák Jiří

Kyksa Ondřej

 

Útočníci:

#7 Černohouz Petr

#11 Pavlů Matěj

#12 Hrubeš jan

Tabulka družstev

Družstvo Body Pořadí
TJ Lokomotiva Česká Lípa181.
SK Hodkovice182.
SK Žibřidice163.
Doksy "B"154.
TJ SOKOL ROZSTÁNÍ145.
TJ Slovan Vesec "A"136.
TJ Jiskra Vratislavice137.
FC Kamenice128.
FK Cvikov109.
VTJ Rapid810.
Nová Ves611.
TJ Stráž nad Nisou412.
Tatran Jablonné413.
Sokol Žandov314.
Celkové pořadí družstev

Nejlepší střelci

Střelec Počet gólů
Jarý Vojtěch (Vojta)8
Abraham Martin (Ábrc)7
Bolina Dominik (Dominik)4
Jíra Miroslav (Míra)2
Pavlů Matěj (Mates)2
Celkové pořadí střelců

Tipovací soutěž

Sledujte výsledky naší tipovací soutěže a také se zapojte! Vítěz obdrží jako vždy sud piva dle vlastního výběru!

Průběžné výsledky zde

Přehled všech zápasů

A mužstvo
So 22.8.14:00ROZSTÁNÍNová Ves
Ne 30.8.14:00ROZSTÁNÍHodkovice
Ne 6.9.17:00Stráž n.N.ROZSTÁNÍ
Ne 13.9.14:00ROZSTÁNÍ Jablonné
So 19.9.16:30CvikovROZSTÁNÍ
Ne 27.9.14:00ROZSTÁNÍ Vratislavice
Ne 4.10.16:00VTJ Rapid - hř.Mníšek ROZSTÁNÍ
Ne 11.10.14:00ROZSTÁNÍŽibřidice
Ne 18.10.15:00KameniceROZSTÁNÍ
Ne 25.10.14:00ROZSTÁNÍŽandov
So 31.10.14:00Doksy ROZSTÁNÍ
Ne 8.11.14:00ROZSTÁNÍ LoKo Č.L.
So 14.11.13:30Vesec "A"ROZSTÁNÍ
B mužstvo
Ne 23.8.14:00ROZSTÁNÍ BVesec "B"
So 29.8.14:00ROZSTÁNÍ BNová Ves "B"
So 5.9.15:00ChotyněROZSTÁNÍ B
So 12.9.14:00ROZSTÁNÍ BVratislavice
So 19.9.10:45ROZSTÁNÍ B Český Dub
So 26.9.14:00ROZSTÁNÍ BZdislava
Ne 4.10.16:00HlaviceROZSTÁNÍ B
So 10.10.14:00ROZSTÁNÍ BVáclavice
Liberecký kraj